מי אנחנו

מי אנחנו
בשנת 2007 הוקמה חברת מירשמים במטרה להעניק מענה הולם לכל מי שצריך תרופה ואין ביכולתו להגיע אל בית המרקחת מכל סיבה שהיא, תוך שמירה מלאה העל סודיות וכבוד החולה.
בכך, הפכה למעשה חברת מירשמים לחברה הראשונה בישראל אשר מספקת שרות תרופות מרשם אל בית הלקוח.


משרדי החברה ומוקד השירות שלה ממוקמים במרכז הארץ ופועלים במשך ימות השבוע על ידי צוות אנשי שרות מיומנים ומקצועיים אשר עברו הדרכה בתחום שרות הלקוחות בהקשר הרפואי.
שרותיה של החברה ניתנים מדן ועד אילת ולחברי כל קופות החולים בישראל (מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית) כך שכל תושב בישראל זכאי להשתמש בשרות הייחודי אשר החברה מציעה.
החברה פועלת אך ורק לפי נוהל משרד הבריאות ואף קיבלה את "תו אמון הציבור" לאחר שעמדה בכל קריטריון צרכני ועסקי.


נציגי השרות של החברה מבצעים את השרות באמצעות רכבים אשר בבעלות החברה, המצוידים באמצעים המאפשרים שמירה על הטמפרטורה האופטימאלית של התרופות בדרך אל הלקוח.
כלים אלו מאפשרים לחברה להעניק את השרות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר.
בשנת 2010 , לאור ההצלחה, החברה התרחבה ועשתה קפיצת מדרגה בתחומה בכך שפרצה למודעות הציבור לצורך בשרות הנוח, היעיל והחסכוני שהיא מציעה.

החל משנת 2013, החלה מירשמים להציע שני שירותים נוספים לקהל הרחב:
ראש שקט - שירות אשר מסייע לחולים ולבני משפחותיהם בפרוצדורות הרפואיות השונות כגון: זימון תורים, תיאום בדיקות, קבלת אישורים וכן בפעולות אדמיניסטרטיביות-רפואיות נוספות.
ייעוץ תרופתי - שירות אשר מטרתו לייעל ולשפר את הטיפול התרופתי עבור הלקוח על ידי אבחון של רוקח קליני בשיתוף עם הרופא המטפל.

כיום, בעולם בו כמעט הכל ניתן לעשות מן הבית, יותר ויותר אנשים מצטרפים לחברת מירשמים ומנהלים את חייהם בדרך בריאה, נוחה, נכונה ואיכותית יותר.

התארחנו בתוכנית הבוקר של פרופ´ רפי קרסו ושם סיפרנו לו קצת יותר "מי אנחנו"...

(אנו מופיעים בדקות הראשונות של התוכנית, ייתכן כי טעינת הסרט תיערך מספר דקות)