עוד לא מאוחר לגילוי מוקדם

עוד לא מאוחר לגילוי מוקדם

למרבה הפלא, אחת הסיבות המרכזיות לאי גילוי מוקדם של מחלה היא הקושי בקביעת התור לבדיקה. הקושי הנפשי והחשש מביאים לדחיינות וחוסר פעולה מצד המטופל והדבר מוביל לעיתים קרובות להתפתחות של הנגיף, הגידול או המחלה.


"גילוי מוקדם מציל חיים" אינה רק סיסמא, אלא מדובר בעובדות סטטיסטיות שנבדקו ונחקרו לאורך השנים.


להלן רשימת בדיקות רפואיות שגרתיות המומלצות לכל אחד מגיל 40 עד 60 :


בדיקת אק"ג
בדיקת דם סמוי בצואה
בדיקה לגילוי סרטן השחלות
מדידת לחץ דם
בדיקת עור
בדיקת עיניים ובדיקות ראייה
בדיקת פרופיל שומנים
בדיקת צוואר הרחם (בדיקת פאפ)
בדיקת צפיפות העצם
בדיקת שדיים
בדיקת שיניים
שקילה וחישוב
BMI


לאנשים בסיכון או עם היסטוריה של מחלות במשפחה, מומלץ לבצע את הבדיקות מגיל מוקדם יותר ובנוסף יש לבצע בדיקות ייעודיות נוספות.
חשוב לדעת שכיום קיימות בדיקות ייעודיות עבור מרבית המחלות ובשיחת טלפון אחת ניתן לקבל מידע ולהתאים את סל הבדיקות למטופל לפי הצורך.


מאחר וכפי שציינו, אחת הסיבות המרכזיות לאי גילוי מוקדם טמון בקושי שבקביעת התור לבדיקה, כדאי לדעת כי קיים היום פתרון יעיל אשר מאפשר למטופל ולבני משפחתו לקבוע תור על ידי גורם מקצועי נפרד.


הוכח כי במידה והבדיקה נקבעת עבורך, במקום נוח, בשעה מתאימה, במכשור חדיש ומעודכן ועל ידי הטובים ביותר בתחום, תוך קבלת הנחיות מפורטות לפני ואחרי, הסיכוי לגשת לבדיקת גילוי מוקדם - הינו כמעט 100%!


רבים מן הפונים לפתרון זה, מסייעים למעשה לבני משפחתם אשר דוחים את ההגעה לבדיקת גילוי מוקדם ולמעשה מזניחים את בריאותם.


החיים שלכם חשובים לכם ולקרובים אליכם, לכן אנא, אל תדחו! פנו לקבלת סיוע בקביעת תורים ובטלפון אחד כל הבדיקות לגילוי מוקדם ייקבעו לכם על פי הצורך ויותאמו ללוח הזמנים שלכם. בכוחה של שיחת טלפון זו להציל חיים.


אנו במירשמים מודעים היטב לחשיבות הרבה של הבדיקות לגילוי מוקדם ועושים כל מאמץ בכדי לאפשר ללקוחות שלנו ולבני משפחתם את השקט הנפשי המרבי בכל אשר כרוך באדמיניסטרציה הרפואית תוך הקפדה מקסימאלית על מציאת הפתרון האישי הטוב ביותר עבור כל אחד ואחד.


בכדי לאפשר לכם ולבני משפחותיכם את קביעת הבדיקות לגילוי מוקדם וכן בכדי לסייע בכל התהליך האדמיניסטרטיבי- רפואי, יצרנו עבורכם את השירות החדש שלנו "ראש שקט".


אל תהסס, התקשר עכשיו וקבע תור לבדיקת גילוי מוקדם.


1-700-700-187

חזרה לנושא - מירשמים שרשמנו