עדיין מתלבט במי לבחור?

עדיין מתלבט במי לבחור?

עדיין מתלבט במי לבחור?

כשמדובר בתרופות, אין צורך להתלבט - פשוט התייעץ עם הרוקח.


הידעת?

> 20% מנוטלי התרופות כנגד כולסטרול - סובלים מתופעות לוואי.

> נטילת 6 תרופות ומעלה ליום מובילה ב-90% מהמקרים לתגובות בין תרופתיות.

> 30% מנוטלי התרופות ליתר לחץ דם אינם משיגים את מטרות הטיפול.

> בכל שנה למעלה מ-2000 איש מוצאים את מותם בישראל בשל טיפול תרופתי לקוי (פי-4 מההרוגים בתאונות הדרכים!).


הבחירות לכנסת ה-19 בישראל, נתנו לנו סיבה מספיק טובה להזכיר לציבור כי כאשר מדובר בתרופות, אין צורך להתלבט אלא לבצע בחירה פשוטה ויחידה: התייעצות עם רוקח.

לעתים, הייעוץ עלול לגזול עוד כמה דקות מזמנכם בבית המרקחת, אולם בכוחו להשפיע רבות על הטיפול התרופתי ובכך לשפר משמעותית את בריאותכם ולכן - אין לדלג עליו.

בעולם בו חברות התרופות נלחמות זו בזו על כיסו של המטופל, הבחירה בין המגוון הרחב של התרופות עלולה להיות אתגר של ממש. כיצד יודעים באיזה טיפול תרופתי לבחור? כיצד יודעים לאיזה פרסום להקשיב? 
- לרוקחים התשובות.

ריבוי סוגי התרופות, שמותיהן, שיטות הנטילה, וכמות הידע הרחב הדרוש כיום לייעול הטיפול התרופתי, הובילו לכך שהרוקח נאלץ להתמודד כיום עם כמות גדולה מאד של מידע וכן מגוון רחב של כלים.

אולם, אף על פי שרבים בישראל אינם מודעים לכך, הרוקח בבית המרקחת הסמוך לביתם, הינו אדם אשר למד והתמקצע במשך למעלה מ-5 שנים בכל הנוגע לתרופות וכי מבחינת עולם הרפואה והמערכת הבריאותית, הוא האוטוריטה המקצועית ביותר לנושא הטיפול התרופתי ושיפור מצבו הבריאותי של המטופל בהקשר לכך.


אם גם אתה חש כי הטיפול התרופתי שלך אינו יעיל דיו, קח לעצמך כמה דקות ופנה לייעוץ אצל רוקח מומחה.חזרה לנושא - מירשמים שרשמנו