לא תאמינו את מי פגשנו !

לא תאמינו את מי פגשנו !

 הוא שר יפה, הוא נראה טוב, יש לו חוש הומור מצוין וכמעט אין במה שהוא לא הופיע בה..  אך למרות הכל, כשמדובר בבריאות שלו, הוא מעדיף להיחבא אל הכלים.

 

יכול להיות שהוא מתבייש במחלה כלשהי, יכול להיות שהוא מתבייש בתרופה מסוימת ויכול להיות שהוא פשוט לא אוהב את הפפראצי ואת התגובות מהציבור בדרך אל בית המרקחת... אך לשמחתו וכמובן לשמחתנו, האמן הזה מצא לעצמו פתרון יעיל ודיסקרטי בכך שבחר לעשות אצלנו מנוי שנתי. מרגע שהצטרף אלינו, תרופות המרשם שלו מגיעות אליו עד הבית ביעילות, במהירות ובשקט הרצוי לו. 

 

סלבריטאים רבים בעולם וגם כאן בארץ, נהנים ממגוון רחב של שרותי VIP עד הבית: החל ממעצב שיער אישי שמגיע לסלון הבית ועד נציג חברת התקשורת , העומד דום לכל קריאה. כל זאת, בכדי להימנע מן התורים הארוכים ובעיקר מן החיכוך המאיים עם צלמי הפפראצי ו\או עם קהל האוהדים שברחוב.

ואולם, במקרה שלנו אין מדובר בשירות נהנתני המזוהה רק עם מפורסמים ואנשי VIP שכן גם רבים אחרים מוצאים בו מפלט מסיבותיהם הם, כמו למשל: חסכון בזמן או חסכון בכסף.

 

אם גם אתם חשים כי ההגעה אל בית המרקחת מהווה טרחה עבורכם, אנו מזמינים אתכם להתנסות בחוויית השירות שלנו ולקבל את תרופות המרשם שלכם מבית המרקחת המועדף עליכם – כל הדרך אליכם.


>> טלפון אחד – והתרופה אצלכם ביד! >>
**לצערנו, אסור לנו לגלות את זהותו של האמן מתוקף המחויבות שלנו לסודיותו הרפואית של כל לקוח ולקוח.

חזרה לנושא - מירשמים שרשמנו