משלוח תרופות עד הבית

משלוח תרופות עד הבית

ישנן דרכים שונות להזמין משלוח של תרופות ולכן חשוב לשים לב מי החברה המבצעת ותחת אילו תנאים היא עובדת

כך תדעו ממי להזמין משלוחי תרופות עד הבית

מספר קריטריונים יכולים למדוד את יעילותו של משלוח תרופות. כיום מהווים משלוחי תרופות עד הבית אחוז ניכר מהאופן בו מקבלים חולים את התרופות שלהם, וזאת עקב נסיבות שונות. מלבד הנוחות והזמן הנחסך בעת הזמנת משלוחי תרופות, ישנה משמעות גם לאופן בו המשלוח עצמו מתבצע. במילים אחרות, משלוח תרופות עד הבית אמנם מאפשר ללקוח לחסוך כסף אך הוא גם תורם לבריאותו.


היתרונות של משלוח התרופות

המשלוח מבטל את הצורך ביציאה מהבית, נסיעה ברכב או בתחבורה ציבורית ועמידה בתורים. יתרה על כך, משלוח של תרופות רלוונטי בכל גיל ולכל שעה. ניתן להזמין משלוח תרופות באמצע הלילה, בשבתות או בחגים וזאת באמצעות יצירת קשר עם נציג בלבד. משלוח התרופות החליף במובנים רבים את בתי המרקחת המסורתיים.

ברחבי העולם ישנם גופים רבים המספקים שירות של משלוח תרופות אך בישראל התחום עוד נמצא בחיתוליו. אז כיצד ניתן לדעת האם משלוח התרופות שעומד להגיע אלינו אכן עומד בסטנדרטים הנדרשים?
הקפדה על טמפרטורה

ראשית, משלוח התרופות חייב להתבצע תחת תנאים מוקפדים של טמפרטורות. כידוע, תרופות הן מוצר רגיש למזג אוויר ובעיקר לשינויי אקלים. תרופה אשר עוזבת את בית המרקחת תחת טמפרטורה מסויימת חייבת לשמור עליה עד שהיא מגיע ללקוח.

זו הסיבה שחלק גדול מהתרופות כדאי לשמור במקרר, מלבד תרופות מסוימות המיועדות לארון ומאוחסנות בטמפרטורת החדר. משלוח של תרופות בצורה עצמאית צריך להיעזר בכלים המיועדים לכך. כיום ישנם כלי תחבורה ואפשרויות אחסנה המיועדות לשינוע של תרופות ממקום למקום ולכן לקוח המבקש שירות כזה צריך להיות בטוח שהוא קיבל את הטוב ביותר.
מחיר התרופות המגיעות באמצעות משלוח

קריטריון נוסף אשר מבדיל בין שירותים שונים של משלוח התרופות הוא המחיר. רכישת תרופות באמצעות משלוח היא חלק משיקולים של בריאות ולכן אסור להתפשר עליהם. מחיר התרופה צריך להישאר זהה גם בעת משלוח וגם בעת רכישה עצמאית, כאשר ההבדל היחיד הוא העמלה הנגבית באמצעות החברה המספקת את השירות. לעומת זאת, חברת שליחויות המציעה רכישת תרופות במחירים מופקעים אינה מבצעת את תפקידה כראוי.


עומדים לרשות הבריאות שלכם

בחברת "מירשמים" מודעים לכל האחריות המלווה את תחום משלוח התרופות, ומציעים לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עם הנציגים של "מירשמים" ובואו ליהנות משרות תרופות עד הבית. אנשי המקצוע של "מירשמים" מקפידים על כל התנאים הדרושים מטעם משרד הבריאות וגופי פיקוח נוספים ומאפשרים לכם ביטחון מלא באיכות המוצר. בנוסף, חברת "מירשמים" גובה עבור התרופות את המחיר הנקוב בקופת החולים ולכן מבטיחה את השירות המשתלם ביותר.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
מעדיפים לרכוש את התרופות בכוחות עצמכם?חזרה לנושא - מירשמים שרשמנו