קצת על הראש שקט שיכול להיות לכם

קצת על הראש שקט שיכול להיות לכם

שלום רב,
לאחר שהחלה להצטבר כמות נאה של מתעניינים, הייתי רוצה לספר קצת על שירות "ראש שקט", מדוע הוא חשוב כל כך לחולים ולבני משפחותיהם וכן בכמה מילים על הסיבה שיצרנו אותו.

אם כן, השירות הוקם במטרה להקל ולסייע לחולים, קשישים ובני משפחותיהם בהתנהלות הבירוקרטית מול קופות החולים, בתי החולים והביטוחים המשלימים.
השירות מציע הן סיוע בשגרה והן סיוע במקרים בהם מתגלעים קשיים תוך כדי התנהלות מול גופים אלו.

השירות כולל: 
קביעת תורים לרופאים (בקופה, במרפאות בחוץ, במחלקות בתי חולים ובאופן פרטי המשופה על ידי הביטוחים המשלימים)
קביעת תור לבדיקות - החל מבדיקות דם וכלה בבדיקות מורכבות במחלות או באבחון לגילוי מוקדם (למשל קביעת תורים לצילומי רנטגן, אולטרא-סאונד, CT, MRI  ועוד..)
ייעוץ, מידע וסיוע מלא בכל נושא ההחזרים הכספיים מול קופות החולים, בתי החולים ושירותי הביטוחים המשלימים, כגון: החזרים עבור עזרים, ייעוצים רפואיים, בדיקות ופעולות ניתוחיות ועוד.
סיוע בהשגת, מילוי ומעקב אחרי טפסי התחייבות, הפניות ואישורים.

הרשימה מעלה הינה רשימה פתוחה מאחר ולכל אדם יש צורך שונה וכן מגוון רחב וייחודי של טיפולים, בדיקות ושירותים... וזו גם הסיבה לכך שקשה לנו לפרט באופן מדויק את כל הפתרונות שאנו מציעים ב"ראש שקט". 
מבחינתנו, העיקר הוא שלכם יהיה "ראש שקט" במהלך הטיפול הרפואי - אנחנו כבר נדאג לכל השאר.
אולם כן חשוב לנו לציין, כי השירות היחידי שאיננו מטפלים בו הינו התנהלות מול הביטוח הלאומי.

"ראש שקט" הוקמה בעקבות ניסיון אישי. במהלך מחלתה של אימי, כאשר טיפלתי בכל הנ"ל עבורה ועבור רבים מחבריה במחלקה, ראיתי כי להרבה מאוד אנשים אין את הפניות הרגשית, הכוח הנפשי, הידע או היכולת להשיג את המידע הנכון והמדויק בהתנהלות מול קופת החולים, בתי החולים והביטוחים. לעיתים אין אפילו מי שיעשה זאת עבורם, בני המשפחה עסוקים או מתגוררים רחוק.
גיליתי כי מציאת הרופא המתאים ביותר, הבדיקה שאף אחד לא מספר לנו עליה, המכשיר החדשני שיכול לגרום לנו לעשות את הצילום ללא חרדה וכיוב´עשויים לשפר לאדם את איכות חייו ואף להאריך אותם. 


אז בין אם במהלך קריאת כתבה זו נזכרת באדם קרוב שעשוי להיות מעוניין בשירות הזה ובין אם אתה עצמך חש כי אתה זקוק לו - אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו כאן בשביל להסיר את העול שבעיסוק הבירוקרטי-רפואי הן בזמני השגרה והן ברגעים הנחוצים והלחוצים יותר.

תודה רבה לכולכם והכי חשוב, בריאות טובה לכולנו!

שלכם, עו"ד אדריאנה שוורץ, מנהלת את שירות "ראש שקט".

נ.ב.
חזרה לנושא - מירשמים שרשמנו